Gdzie zorganizować ekskluzywne wesele w okolicach Warszawy?

Wiele osób zastanawia się gdzie zorganizować ekskluzywne wesele w okolicach Warszawy. Miejsc jest naprawdę wiele, aczkolwiek wiele par decyduje się na Pałac, który jest naprawdę przepiękny.

Ślub w Pałacu

Pałac, który od wieków znajduje się w Konarach, jest w stanie zachwycić nawet najbardziej wymagające osoby. To jeden z takich obiektów, który, aż prosi się o urządzenie w nim przyjęcia. Miejsce to robi ogromne wrażenie. Otwarta przestrzeń sprawia, że wolność staje się symbolem tego miejsca. Z dala od hałasu jakie oferuje miasto, cichy szum otula ciała wszystkich gości oraz przede wszystkim Pary Młodej. Zaletą ślubu w takim pięknym miejscu jest przede wszystkim to, że jest to przestrzeń otwarta na świeżym powietrzu. Goście na pewno będą zachwyceni tym, że otacza ich niesamowita zieleń oraz mnóstwo kwiatów. Pałac ma bardzo duże okna, przez które wpadają promyki letniego słońca. Barokowo-klasycystyczne wnętrze pałacu robi ogromne wrażenie. Jest to idealne miejsce, również do fotografowania.

Ślub w pałacu

Ekskluzywny ślub w pałacu to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie luksus oraz bliski kontakt z naturą. Coraz więcej osób wybiera Pałac na miejsce swojego ślubu. Przede wszystkim dlatego, że Pałac oferuje również doskonałą restaurację. Restauracja Patio to elegancki lokal, w którym można zorganizować swoje przyjęcie weselne. Oprócz tego w restauracji serwowane są naprawdę przepyszne potrawy oraz desery, dzięki czemu można zyskać pewność, że goście będą zachwyceni. Pałac to idealne miejsce do organizacji przyjęć rodzinnych. Dzięki współpracy z zespołami muzycznymi można zadbać o doskonałą oprawę muzyczną. Na życzenie zakochanych, pałac może zorganizować dodatkowe atrakcje podczas weselnej imprezy.

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 − trzy =