Fotoobraz na płótnie

Kilka dodatków, które dodadzą lata do Twojego mieszkania

Urządzając mieszkanie zawsze chcemy, by było dostosowane do nas – do naszego poczucia estetyki, upodobań, by wyrażało w jakimś stopniu naszą osobowość, a przy tym było funkcjonalne. Jednakże zazwyczaj jesteśmy również ograniczeni samą jego powierzchnią, układem ścian oraz położeniem tego pomieszczenia w stosunku do świata, tj. tego, z jakiej strony świata mamy okna.

W zależności bowiem od tego nasze wnętrze może być mniej lub bardziej słoneczne. Nie martwcie się jednak, nawet, jeśli mieszkanie jest raczej ciemne i o mniejszej powierzchni zawsze dodatkami, takimi jak oświetlenie oraz dekoracje na ścianach możemy wpuścić do naszego wnętrza lato.

Pierwszym co nasuwa się na myśl przy tego typu pomieszczeniach jest kolor ścian oraz dodatki w postaci nadprogramowego oświetlenia. Z kolorami sprawa jest prosta – te w jasnych odcieniach zwyczajowo rozświetlają pomieszczenie. Ale oprócz koloru łatwo możemy ocieplić wnętrze dzięki dodatkowemu oświetleniu. Umiejętnie porozstawiane w pomieszczeniu lampy – stojące, wiszące, ale także np. w postaci podświetleń mebli, z żarówkami o odcieniu ciepłej bieli pomogą nam sprawić, by nasze mieszkanie zyskało blasku.

Po drugie warto pomyśleć o rozmieszczeniu w ciemniejszym domu luster oraz doborem odpowiednich zasłon do okien. To jedne z tych dodatków, który pomogą nam trochę oszukać użytkownika wnętrza i sprawić, że mieszkanie wyda się przejrzyste.

fotoobraz na płótnie

Polecamy zapoznać się z kreatorem obrazów online na stronie drukarniaobrazow.pl

Należy także wspomnieć, że dekoracją, która pomoże nabrać naszemu mieszkania letniego charakteru mogą być foto obrazy. Fotoobraz na płótnie przedstawiający scenerie w letnim klimacie, w wielkoformatowym wydruku, doskonale wypełni pustą ścianę. Tego typu dekoracje w ostatnich latach zyskują na popularności, bo to przecież nowoczesne rozwiązanie, które umiejętnie dobrane świetni podkreśli skandynawski styl mieszkania. Foto obrazy pasujące do naszego wnętrza, a do tego w jasnych, pastelowych barwach nie przytłoczą naszej ciemnej przestrzeni, a nadadzą jej pewnego indywidualizmu.

A o to przecież chodzi, by wystrój naszego mieszkania był niepowtarzalny.

No Comments

Leave a Comment

one × five =