Pielęgnacja włosów

Kosmetyki Radical – serie dla wyjątkowej pielęgnacji włosów

Dla każdej kobiety piękne i zadbane włosy to jedna z najważniejszych spraw. Aby takie były, do pielęgnacji należy używać odpowiednich i skutecznych kosmetyków. Takie właśnie są te od firmy Farmona.

Kosmetyki Radical

Są to kosmetyki, które dzięki swojej bogatej recepturze i najlepszym składnikom (o optymalnym stężeniu), zapewniają kompleksową terapię zarówno dla włosów, jak i skóry głowy. Ich regularnie stosowanie zahamuje wypadanie włosów, pobudzi ich wzrost, a także dostarczy do wnętrza cebulek wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Kosmetyki do włosów Radical sprawią także, że włosy będą lepiej się rozczesywały i staną się podatne na układanie. Będą także lśniące, niezwykle gładkie i wzmocnione. Linia Radical ma w swojej ofercie m.in.:

  • kosmetyki wzmacniające: szampon, odżywkę, oraz mgiełkę
  • serum do włosów suchych i zniszczonych
  • odżywki w spray-u: wzmacniająco-regulującą oraz do włosów suchych i łamliwych
  • suchy szampon do włosów
  • szampon nadający objętość
  • szampon do włosów farbowanych, oraz maskę i mgiełkę do włosów farbowanych.

Łączenie kosmetyków z serii Radical

Nie każdy wie, że produkty kosmetyczne najlepiej działają w komplecie, to znaczy powinny pochodzić z tej samej serii. Jest tak, bo posiadają one wtedy takie same właściwości i dopasowują się do takich samych typów skóry, czy włosów. Dzięki temu: po pierwsze, działa się kompleksowo, a po drugie – uniknie się podrażnień (które mogą wystąpić po łączeniu kosmetyków pochodzących z różnych firm). Do tego, stosowanie więcej niż jednego kosmetyku z serii przyniesie najlepsze efekty w całościowej pielęgnacji. Polega to bowiem na tym, że zawarte w kosmetykach składniki są zaplanowane tak, by mogły się jak najlepiej uzupełniać. Używane pojedynczo, również są dobre, ale nie osiągają wtedy maksimum swoich możliwości. Marka Farmona wychodzi na przeciw tej zasadzie, tworząc serie do różnego rodzaju włosów i ze zróżnicowanymi potrzebami. Ułatwieniem dla klientów jest to, że kosmetyki do włosów Radical podzielone są na serie, a te oznaczone są kolorystycznie – tak więc bez trudu można odnaleźć te kosmetyki, które będą miały razem najlepsze działanie w codziennej pielęgnacji włosów.

Sklep Farmona