Ślub jak z bajki

Jak zorganizować najpiękniejszy dzień w życiu? Co wybrać, żeby nie spotkał nas zawód a nasze najskrytsze marzenia się spełniły?

Jakie miejsce wybrać?

Każda para narzeczonych prędzej czy później staje przed tym trudnym wyborem – gdzie zaprosić gości weselnych. Czasy wesela w remizie to zamierzchła przeszłość. W modzie teraz jest coś zupełnie innego. Im wystawniej, tym lepiej. Pary młode przykładają ogromną wagę do wyglądu miejsca na zabawę weselną.

Ekskluzywne wesele

Wesele w pałacu niewątpliwie jest przykładem wesela luksusowego. Także ślub w pałacu to coraz częstsza praktyka. Jeśli chcemy zaimponować naszym gościom – na pewno warto zainwestować w wynajęcie pałacu. Minusem zapewne będzie cena. Ale czy nie warto wydać na ten najważniejszy dzień w naszym życiu trochę większej kwoty niż pierwotnie zakładaliśmy?

(Zobacz także: Organizacja wesela w 2017)

O tym trzeba pamiętać

Na pewno trzeba zastanowić się nad przebiegiem ceremonii. Czy interesuje nas tylko wesele w pałacu, czy może chcemy tak zorganizować także uroczystość zaślubin? Obydwie opcje mają swoje plusy i minusy i każda para powinna znaleźć rozwiązanie idealne dla siebie. Decydując się na ślub w pałacu na pewno będziemy musieli wybrać firmę zajmującą się kateringiem. Warto się w to zaangażować, bo przecież jedzenie to zdecydowanie jeden z najważniejszych elementów wesela. Goście na długo zapamiętają pięknie udekorowany stół i pyszny smak potraw. Bardzo popularne stają się kąciki słodkości, gdzie znajdują się tysiące pięknych arcydzieł sztuki. Można je zamówić albo u firmy przygotowującej katering na inne potrawy lub w jakiejś cukierni. W przypadku wynajęcia pałacu powinniśmy pamiętać też o zadbaniu o firmę, która zajmie się wystrojem. Zapewne nie będą konieczne jakieś ogromne ilości ozdób, ale świeże kwiaty są niezbędne, a może zechcemy mieć namiot na terenie ogrodu?

Czy warto?

Ekskluzywne wesele w okolicach Warszawy to coś, czego wiele innych panien na pewno pozazdrości, tak więc warto się poważnie zastanowić nad taką opcją i zainwestować w iście królewski ślub w pałacu. A jeśli wynajmiemy na ten dzień nieprzeciętnego fotografa – zarówno my jak i nasi goście będziemy mieli cudowną pamiątkę na całe życie w bajkowej scenerii.

Brak możliwości komentowania.