Tekstylia, które powinny być w każdej łazience hotelowej!

Tekstylia do hoteli to bardzo ważny aspekt, jeśli zależy nam na zapewnieniu naszym gościom jak największego komfortu. Tekstylia hotelowe mogą być najróżniejsze, warto jest jednak wiedzieć, które z nich będą odrywały najważniejszą rolę, jeśli chodzi o wyposażenie łazienki hotelowej.

Szlafroki – absolutna podstawa

Jeśli rzeczywiście chcemy, aby nasi goście hotelowi czuli się możliwie jak najbardziej komfortowo, powinniśmy zadbać o to, aby w hotelowych łazienkach znalazły się szlafroki – najlepiej takie, które będą idealne zarówno dla mężczyzny, jak i kobiety. Doskonale sprawdzą się w tym przypadku uniwersalne fasony, zaś jeśli chodzi o kolor – najlepszym rozwiązaniem jest postawienie na kolor biały. Wówczas ani mężczyzna, ani kobieta, nie będą mieli najmniejszych problemów, żeby taki szlafrok założyć. To jednak nie wszystko.

Ręczniki i turban

Zaraz obok szlafroków, powinny znaleźć się w łazience hotelowej ręczniki. W zasadzie są one niemalże tak samo istotne, jeśli nie bardziej. Wzięcie odprężającej kąpieli czy prysznica po długiej podróży, to coś, o czym marzy chyba każdy, kto melduje się w hotelu. Ważne jest także to, aby zadbać o to, aby w łazience hotelowej znalazł się turban. Z pewnością będzie on pomocny, jeśli np. zdecydujemy się porządnie umyć głowę i będziemy chcieli opatulić ją miękkim i puchatym ręcznikiem. AWAKraków doskonale o tym wie, dlatego też turbany w łazienkach hotelowych to dla nas standard.

Rękawica kąpielowa

Aby jednak zapewnić możliwie jak największy komfort naszym gościom, warto jest zadbać o to, aby na wyposażeniu łazienki hotelowej znalazła się rękawica kąpielowa. Będzie ona doskonałym dodatkiem w czasie odprężającej kąpieli, pozwoli się maksymalnie odprężyć jak również – wymasować obolałe mięśnie po długiej i męczącej podróży.

Każdy z wymienionych w artykule elementów wyposażenia łazienki hotelowej, odgrywa kluczową rolę, jeśli zależy nam na jej odpowiednim wyposażeniu. Zapewnienie możliwie jak największego komfortu gościom, powinno być nadrzędnym celem każdego hotelu.

No Comments

Leave a Comment

17 − four =