Trendy w oklejaniu pojazdów folią

Trendy w oklejaniu pojazdów folią

Oklejanie pojazdów folią staje się coraz to bardziej popularne. Oklejamy samochody już nie tylko w celach reklamowych, ale także po to, by zadbać o lakier swojego pojazdu, jak również schować wszelkie rysy i brzydkie znaki karoserii.

CO TO JEST OKLEJANIE POJAZDU?

To nic innego, jak możliwość nałożenia na samochód dodatkowej warstwy folii. Folia może być jednokolorowa lub posiadać specjalną nadrukowaną grafikę. Oklejanie pojazdu nie niszczy lakieru, w każdej chwili folię, bezinwazyjnie, można zdjąć z samochodu, a ponadto taka folia doskonale zabezpiecza lakier pojazdu.

NA CZYM POLEGA OKLEJANIE POJAZDU?

Okleić karoserię samochodu możemy sami lub zlecić to zadanie wykwalifikowanym osobom. Przed procesem oklejenia należy bardzo dobrze oczyścić powierzchnię, którą chcemy okleić. Karoseria powinna być czysta i sucha. Następnie należy dobrze pozycjonować dany element folii na odpowiedniej części samochodu. Podczas tej czynności pomagamy sobie raklą i równocześnie wypychamy powietrze spod folii.

W miejscach, gdzie występują zagięcia, powinniśmy folię podgrzać i w ten sposób nadać jej kształt wygiętego lub zagiętego kawałka karoserii.

Po nałożeniu folii, czyli po oklejeniu samochodu, dobrze jest pozostawić go na dobę w pomieszczeniu, w którym naklejaliśmy folię.

Zobacz: CopyShop - Oklejanie samochodów i witryn

NOWOCZESNE TRENDY W METODZIE OKLEJANIA POJAZDÓW

Nowoczesne i modne ostatnio trendy w oklejeniu karoserii to możliwość stworzenia personalnego i jedynego w swoim rodzaju pojazdu. Bardzo modne również ostatnio stało się oklejanie drobnych części samochodu, czyli lusterek, progów czy zderzaków.

Ostatnio bardzo popularne stało się też personalne oklejanie jachtów, motorówek oraz zewnętrznych ścian budynków. Folia jest trwała i mocna i odporna na wszelkiego rodzaju złe warunki pogodowe i atmosferyczne.

COŚ INNEGO

Oklejanie to stworzenie czegoś innego, jedynego i personalnego. Oprócz tego folia daje zabezpieczenie i ukrywa wszelkiego rodzaju wady karoserii czy oklejanej powierzchni. Jest to tani sposób na zmianę koloru czy faktury samochodu, a równocześnie daje on duże możliwości w zmianie wyglądu.

No Comments

Leave a Comment

18 + twenty =