Ubezpieczenie dla pracowników małych firm, które nie obciąży finansowo pracodawcy

Wszyscy pracownicy powinni posiadać odpowiednie, pracownicze ubezpieczenie. Problemem jest gdy sprawa dotyczy pracowników małych firm, w których znacznie może to obciążyć finansowo pracodawcę. Niektóre firmy ubezpieczeniowe, wychodząc swoim klientom na przeciw oferują takie polisy ubezpieczeniowe dla pracowników, których ceny nie są zbyt wysokie. Ubezpieczenie dla małych firm to także ubezpieczenie dla większej liczby osób, wtedy ubezpieczyciel daje lepsze warunki.

Propozycje ubezpieczeniowe Warty

Ubezpieczenie dla pracowników Warta pozwala ubezpieczyć pracowników w różnych konfiguracjach. Może więc ubezpieczyć się singiel, rodzic z dzieckiem, para, cała rodzina lub można ubezpieczyć się w formie ubezpieczenia VIP. Tego rodzaju ubezpieczenia dają wiele możliwości, a co za tym idzie każda propozycja może nieść ze sobą atrakcyjną składkę dla pracodawcy za osobę ubezpieczoną.

Prosta procedura

Tanie ubezpieczenie dla firm to także bardzo proste procedury załatwiania ubezpieczenia grupowego. Zawsze należy pamiętać, że im więcej osób ubezpieczy firma ubezpieczeniowa tym mniejsze będą składki za ubezpieczenie. Polisy grupowe, towarzystwa Warta mają szerokie spektrum ubezpieczenia, które nie jest osiągalne w pojedynczej polisie. W tym przypadku dzięki ilości osób ubezpieczonych, dzięki różnym wariantom ubezpieczenia, dzięki przedłużenia ubezpieczenia grupowego, też znacznie obniża się miesięczne składki na ubezpieczenie pracownicze.

Zalety

Ubezpieczenie dla pracowników Warta ma wiele zalet. Jest ofertą bardzo atrakcyjną dla małych firm, daje ochronę na blisko 50 różnego rodzaju przypadków. Decydując się na tego rodzaju ofertę można ubezpieczyć członków rodziny, zabezpieczyć swój ewentualny pobyt w szpitalu, który może być płatny oraz rozszerzyć zakres ubezpieczenia na przypadki chorób bardzo ciężkich. Będąc ubezpieczonym w Warcie można także uzyskać świadczenia z powodu blisko 546 operacji różnego rodzaju.

Ubezpieczenia dla małych firm oferowane przez niektórych ubezpieczycieli, nie tylko nie zrujnują pracodawców, ale także zabezpieczą dostatecznie pracowników i ich rodziny.

No Comments

Leave a Comment

eighteen + six =