W czym pomaga odżywka do włosów suchych

Włosy jak paznokcie – to wizytówka każdej kobiety. Powinny być piękne, zdrowe, lśniące i układać się bez większych problemów. Jednak co zrobić, gdy jest wręcz odwrotnie? Rano wstajesz, idziesz do lustra, a każdy kosmyk sprawia wrażenie, jakby się wybierał w podróż w inny zakątek świata. Stoisz ze szczotką, lakierem i nic. Po prostu nie chcą się ujarzmić. Może pora zmienić odżywkę do włosów?

Kobiety najczęściej zmagają się z problemem suchych włosów. Jest to wina używania, nawet tego sporadycznego – suszarki, prostownicy, lokówki, czapki, przebywania w pomieszczeniu z klimatyzacją, czy nawet basenu i tak dalej. Po prostu całe środowisko działa negatywnie na włosy. Na efekty nie trzeba czekać długo i można je zobaczyć gołym okiem każdego poranka!

Wstaję i czasami boję się spojrzeć w lustro. Włosy są szorstkie, nie chcą się układać i sprawiają cały czas problemy. Ani gumka, ani tona lakieru tutaj nie pomaga, a wręcz pogłębia problem, ponieważ wieczorem nie mogę z nimi zrobić nic, poza umyciem. Dramat!” – opisuje sytuację Iza z Poznania.

Iza nie jest jedyną z takimi problemami i choć rozwiązanie jest prostsze niż się wydaje, to mało która kobieta po nie sięga. Dlaczego? Ponieważ przez natłok reklam nie wierzy w działanie odżywki do włosów suchych. Uważa, że musi zmienić dietę, przyjmować suplementy i kupić kosmetyki warte tysiące złotych, gdy rozwiązanie jest dostępne praktycznie od ręki. Tak więc jaka jest recepta na sukces? Odżywka do włosów suchych, która będzie z tej samej serii co szampon, z którego codziennie korzystamy. Taki kosmetyk możemy używać przy każdym myciu lub kilka razy w tygodniu, w zależności od wielkości problemu. Regularne stosowanie powinno w krótkim czasie poprawić stan włosów i sprawić, że fryzura znowu będzie wyglądać ładnie i zdrowo. Dlaczego jest to takie ważne? Nie tylko dla wyglądu – bo choć jest on ważny to nie można zapominać o aspektach związanych ze zdrowiem. Niszczące włosy doprowadzą nas do fryzjera i radykalnych cięć, a nie każda kobieta jest gotowa, aby pożegnać się ze swoimi pięknymi i długimi kosmykami.

( ZOBACZ TAKŻE: Kiedy stosować serum do włosów? )

Odżywkę do włosów suchych można zdobyć ze sklepu Farmona. Gorąco polecam ten produkt tak jak i inne produkty oferowane przez firmę Farmona.