Pałac Domaniowski

Zalety spędzenia Bożego Narodzenia poza domem

Okres świąteczny i wigilia mogą być czasem bardzo stresującym i przysparzającym wiele nerwów. Szczególnie dzieje się tak w przypadku dużych rodzin.

Chyba każdy kiedyś spotkał się z niezręcznymi komentarzami i uwagami wścibskich i złośliwych babć lub ciotek. Aby uniknąć takich nieciekawych okoliczności i spędzić święta przyjemnie, wiele osób decyduje się spędzić święta w hotelu lub eleganckim pałacu. Miejsce z daleka od rodzinnego domu mogą od czasu do czasu być miłą odskocznią od corocznych spędów rodzinnych.

Alternatywne święta Bożego Narodzenia w pałacu

Komfort, luksus, wygoda – tak można określić Święta spędzone w pięknym pałacu. Zalet takiego rozwiązania jest wiele. Przede wszystkim nie trzeba niczego samodzielnie przygotowywać. Obsługa hotelu załatwi wszystko za nas. Pięknie przygotowany pokój, posiłki, kolacja wigilijna – wszystko jest zapewnione. Bez zbędnego stresu i napięcia, jakie zwykle pojawia się w rodzinnym domu.

Menu na Boże Narodzenie

Większość hoteli organizujących świąteczne pobyty jest doskonale przygotowanych na przyjecie gości. W wigilijnym menu znaleźć można wszystkie tradycyjne, polskie potrawy takie jak: karp, kutia, pierogi, barszcz z uszkami, zupa grzybowa, kapusta z grzybami, groch z kapustą czy śledzie w różnych odsłonach. Dzięki temu wigilia w hotelu może być niesamowitym przeżyciem kulinarnym.

Święta nietradycyjne

Osoby, które znudzone są tradycyjnymi Świętami Bożego Narodzenia mogą skorzystać z niestandardowej oferty. W jej skład wchodzi kolacja, która zawiera świąteczne potrawy, ale w nieco odmienionej odsłonie. Zamiast karpia znaleźć można w menu steki z tuńczyka albo łososia, a zamiast pierogów – alternatywną, odmienioną ich wersję, bardziej w stylu kuchni fusion. To propozycja dla osób nowoczesnych, poszukujących nowych doznań.

Święta w hotelu – ciekawa alternatywa

Niezależnie od tego czy ktoś ceni tradycję czy nowoczesny styl, warto rozważyć alternatywne metody spędzania wigilii i pozostałych dni Świąt Bożego Narodzenia. Może to przynieść miłą odmianę i wytchnienie.

Pałac Domaniowski