Ekspresy Bezzera – który model ekspresu do kawy wybrać?

Ekspres do kawy to taki element wyposażenia kuchni, bez którego ciężko się obejść. Na pewno z dobrego sprzętu nie zrezygnują też wszyscy ci, którzy za kawą wręcz przepadają.

Standardowy czy profesjonalny ekspres do kawy?

Decydując się na zakup ekspresu zwykle zastanawiamy się, jaki model wybrać: czy ten tradycyjny do wykorzystania domowego, czy profesjonalny ekspres do kawy? Odpowiedź jest prosta: profesjonalny ekspres do kawy doskonale sprawdzi się w każdym domu, zaś smakoszom tego trunku dostarczy niesamowitych wrażeń smakowych. Jeżeli więc zastanawiasz się już jaki model ekspresu wybrać, to na pewno warto postawić na ekspresy Bezzera.

Najlepsze ekspresy do kawy Bezzera

Wśród popularnych modeli można wymienić np. ekspres Bezzera Arcadia, który dostępny jest w dwóch wersjach, a mianowicie Arcadia DE PID oraz Arcadia DE Brewing Profile. Uznawany jest też za najbardziej zaawansowany technologicznie ekspres, gdzie można ustawiać temperaturę grup zaparzania. Model ten ma także dostosowywany profil ciśnienia dla każdego przycisku, z kolei dzięki dokładnemu ustawieniu „współczynnika zaparzania”, można w nim zaparzyć wręcz doskonałe espresso.

Ekspres Bezzera B2013 AL to z kolei model niezwykle wszechstronny, gdzie cały proces uruchomienia i zakończenia procesu parzenia kawy odbywa się za pomocą specjalnie zaprojektowanych dźwigni, które to wytwarzają odpowiednie ciśnienie, bez konieczności dodatkowego zasilania elektrycznego. Co ciekawe, ten model dostępny jest też na rynku w kompatybilnej wersji z ogrzewaniem gazowym.

Kolejny znany i ceniony na rynku model marki Bezzera to wersja C2013, znana jako Compact. Ten ekspres doskonale łączy w sobie praktyczność kompaktowego sprzętu z wydajnością tradycyjnego ekspresu. Duża stabilność termiczna, a także ogromna wydajność tego sprzętu gwarantuje wysokiej jakości system grzewczy, który nieustannie utrzymuje stałą temperaturę parzonego naparu, i to nawet w przypadku maksymalnego wykorzystania. Model ten docenią wszyscy ci, którzy nie dysponują dużą przestrzenią.

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × 2 =