Firmo, uchroń się przed wyciekiem danych!

Wiele przedsiębiorstw w dzisiejszych czasach zastanawia się nad tym, jak uchronić się przed ewentualnym wyciekiem danych. Zjawisko to niestety występuje coraz częściej. Firmy nie mogą sobie pozwolić na to, aby wszelkie tajemnice oraz ważne dokumenty ujrzały światło dzienne. Jak więc się przed tym uchronić?

Kasowanie danych z dysku

Przed wyciekiem danych z dysków można się uchronić na przykład za pomocą demagnetyzacji. Bardzo ważne jest to, że wszystkie produkty wyprodukowane przez tą firmę są oparte na najlepszych komponentach, opatentowanych i innowacyjnych technologiach. Demagnetyzer został zaprojektowany i wyprodukowany w nowoczesnym centrum badawczo-rozwojowym, które jest w pełni wyposażone i dostosowane do eksperymentów naukowych – co z całą pewnością jest ogromną zaletą. Trwale usuwa dane z nośników magnetycznych o wysokiej koercji. Jest to możliwe dzięki silnemu polu magnetycznemu. Jest niezwykle łatwy w użyciu. Po prostu trzeba włożyć dysk twardy do odpowiedniej szuflady. Zamykanie szuflady automatycznie rozpoczyna operację rozmagnesowania W ciągu trzydziestu sekund wyświetlacz informuje, że nośnik został całkowicie wymazany.

Produkt doskonały

Usuwanie danych z komputera jest więc bardzo proste i nie zajmuje zbyt wiele czasu. Demagnetyzer zawiera najnowocześniejsze narzędzia programowe, umożliwiające dostęp do danych historycznych, jednostek na cykl i ocenę generowanego pola elektromagnetycznego. Urządzenie to zawiera oryginalne innowacje. Dzięki niemu można cały czas monitorować to co się dzieje. Sposób ten na pozbycie się danych z komputera jest bardzo skuteczny i korzysta z niego wiele przedsiębiorstw. Istnieje możliwość zdalnego ładowania urządzenia na określoną liczbę cykli usuwania danych. Jest to możliwe dzięki innowacyjnej technologii. Warto skorzystać z tego urządzenia, ponieważ jest ono przede wszystkim łatwe w użyciu. Pozwala uniknąć skomplikowanych procedur często związanych z dopuszczeniem dostępu do zewnętrznej firmy do usuwania danych.

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × 2 =