Gdzie zostawić auto przy lotnisku Kraków-Balice?

Wakacje to najbardziej wyczekiwany okres w roku. Szczególnie, jeśli planujemy zagraniczne wojaże. Niestety często spędza nam sen z powiek problem, co zrobić z autem na czas wyjazdu. Musimy przecież dostać się jakoś na lotnisko, a koszt przewozu taksówką zazwyczaj jest wysoki. W takim wypadku idealnym rozwiązaniem będzie odstawienie samochodu na parking przy lotnisku. 

Jeśli nasza podróż rozpoczyna się na lotnisku Kraków-Balice do wyboru mamy dwie opcje:

  • Balice Parkuj-Go to parking długoterminowy zlokalizowany w sąsiedztwie lotniska. Znajdziemy tu 250 miejsc parkingowych usytuowanych na utwardzonym terenie. To całodobowo monitorowany obiekt, którego ogrodzony teren zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. W cenie abonamentu parkingowego możemy skorzystać z transferu na lotnisko. Dzięki temu nie musimy martwić się o to, w jaki sposób dotrzemy do wyznaczonego celu. Jeśli planujemy dłuższe wakacje nie stanowi to większego problemu, gdyż do wyboru mamy nawet miesięczny abonament.
  • EUROparking Balice to parking zlokalizowany zaledwie 1,8 km od lotniska Kraków-Balice, który jest dostępny dla klientów przez 24 godziny na dobę. Obiekt jest w pełni ubezpieczony i nieustannie monitorowany. EUROparking Balice oferuje również transfer między parkingiem, a lotniskiem. Usługa ta jest bezpłatna. Dodatkowo miła i wykwalifikowana obsługa służy pomocą w kwestii rozładowania i/lub załadowania bagaży. Niewątpliwym plusem tego obiektu jest możliwość wcześniejszego dokonania rezerwacji miejsca, a także dogodne formy płatności. W sytuacji, kiedy nie dysponujemy jeszcze polską walutą bez problemu dokonamy płatności kartą. Otrzymamy również fakturę VAT. To, co wyróżnia ten obiekt to kilkaset miejsc parkingowych, a co najważniejsze niskie opłaty niezależnie od tego, czy wybierzemy postój krótko, czy długoterminowy. 

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × 5 =