Organizacja wesela w 2017

Każdy, kto choć w najmniejszym stopniu jest zainteresowany modą ślubną czy po prostu trendami w tej tematyce doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak szybko zmieniają się zasady organizacji ślubu i wesela. Można wręcz powiedzieć, że z roku na rok zauważamy coraz to nowsze pomysły na to, jak urozmaicić ten dzień i sprawić, aby zapadł on w pamięć nie tylko parze młodej, ale również i wszystkim gościom.

Z tego też powodu organizacja wesela w 2017 roku będzie zupełnie inna aniżeli organizacja tej samej imprezy, nawet w tym samym miejscu, kilka lat wcześniej – czy nawet kilka miesięcy wcześniej! A wszystko za sprawą obowiązujących trendów, ciekawostek, tematów przewodnich imprez czy rozmaitych rozwiązań, które mają jeszcze bardziej uświetnić ten dzień i uczynić go zupełnie wyjątkowym na tle innych.

Postaw na kwiaty

Przede wszystkim wesela w 2017 roku to imprezy pełne kwiatów. Nie ma tutaj miejsca na inne ozdoby, bo kwiatowe dekoracje, wielkie bukiety, a nawet motywy na zaproszeniach czy stołach zdominowały praktycznie wszystko. Jeśli chcemy mieć pewność, że dane dekoracje są możliwe do zrealizowania, musimy jednak wcześniej zapoznać się z ofertą hurtowni czy kwiaciarni, która będzie przygotowywała dekoracje. Wraz z kiepską pogodą serwowaną nam dotychczas przez rok 2017 dostęp do świeżych, polskich kwiatów może być problematyczny. Dobrze jest w takiej sytuacji zdecydować się na większe akcenty zieleni przełamane jedynie kwiatami w kolorze przewodnim – w ten sposób nadamy świeżości wszystkim bukietom, a przy okazji nie będziemy cierpieć z powodu nagłego braku kwiatów w hurtowniach.

Pamiętaj o dekoracjach stołów

Jeśli interesuje Cię urządzenie modnego wesela w 2017 roku, to już jakiś czas przed tym szczególnym dniem musisz zacząć rozglądać się za pewnymi rzeczami. Na pewno należą do nich rozmaite dekoracje na stoły, które powinny być przede wszystkim… kwiatowe. Nie ma w tym nic dziwnego, skoro kwiaty są punktem szczególnym w dekoracjach. Warto jednak pamiętać o tym, że nie wszystkie trendy z poprzednich lat są kontynuowane, dlatego też np. dla krzeseł nie musisz zamawiać pokrowców, jeśli wybierzesz modele drewniane z pięknymi zdobieniami czy po prostu ażurowe. Tego rodzaju krzesła będą pasować do praktycznie każdego wnętrza, każdej sali weselnej, jak również przyjęcia w ogrodzie. Jeśli stawiamy na dekoracje kwiatowe, to musimy pamiętać o tym, aby pojawiały się one też na stołach. Mogą współgrać z resztą dekoracji – możemy powiesić je np. na krzesłach albo zastosować girlandy na każdym ze stolików dodatkowych.

Jeden komentarz

Komentarze nie są dowolone, jednak trackbacki i pingbacki są dozwolone we wpisie: