Szafa na zamówienie – mebel według Twoich potrzeb

Szafa to jeden z ważniejszych elementów wyposażenia domu. Osoby, które planują jej zakup, często zastanawiają się, czy lepszą opcją są meble na wymiar czy zakup gotowego modelu ze sklepu. Każde z rozwiązań posiada oczywiście swoje zalety. Nie da się jednak ukryć, że znacznie więcej możliwości aranżacyjnych daje szafa na zamówienie.

Główną zaletą zamawiania mebli na wymiar jest szansa dopasowania ich do własnych potrzeb. Nie każdy posiada przestronne, ustawne pomieszczenia, w których można dowolnie zmieniać położenie każdego elementu. Czasem szafa musi zmieścić się w wąskim korytarzu, niewielkiej sypialni lub pokoju ze skośnym dachem. Meble na wymiar to doskonała opcja właśnie w takich wypadkach. W ten sposób można każdy dostępny skrawek przestrzeni na szafę wykorzystać w 100%. Nie ma tu mowy o marnowaniu miejsca, które przy małym metrażu jest niezwykle cenne.

Szafa na zamówienie to także możliwość dopasowania wyglądu mebla do własnych oczekiwań. Nie trzeba kupować na siłę tego, co oferują sklepy. Meble na wymiar to okazja do stworzenia oryginalnego projektu i cieszenia się w domu niepowtarzalnym elementem, który wizualnie współgrać będzie z resztą pomieszczenia. Można wybrać nie tylko szerokość, głębokość czy wysokość, ale również styl mebla, rodzaj materiału, jego fakturę, kolor, wszelkie zdobienia, uzyskując w ten sposób wnętrze zaaranżowane zgodnie z marzeniami i gustem.

Meble na wymiar to również wariant, który cechuje się dużą funkcjonalnością. Każda szafa na zamówienie może bowiem zawierać wybrane rozwiązania ułatwiające domownikom codzienne życie (np. ciche zamykanie, blokady itp.). Na życzenie klienta firma tworzy mebel, który zawiera określoną liczbę półek czy schowków. Pozwala to na ukrycie wielu przedmiotów czy ubrań i zachowanie większego porządku w domu. Kupując meble na wymiar, można również wybrać system otwierania. Drzwi przesuwne są bardzo korzystnym rozwiązanie w przypadku wąskich lub niewielkich pomieszczeń. Decydując się na zamówienie szafy, można liczyć na zdecydowanie więcej swobody pod niemal każdym względem.

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × dwa =