Zabiegi ICOONE na ciało i twarz – właściwości, efekty, przeciwwskazania

Cellulit na nogach i pośladkach, wystający brzuszek, za duże boczki, obwisła skóra na ramionach, zmarszczki – codziennie wiele kobiet i mężczyzn marzy o szybkim, nieinwazyjnym oraz skutecznym pozbyciu się mankamentów swojego ciała. Idealnym rozwiązaniem dla nich jest zabieg ICOONE.

Czym jest zabieg ICOONE?

ICOONE to masaż podciśnieniowy, którego celem jest wygładzenie, ujędrnienie i uelastycznienie skóry. Dodatkowo zabieg ten może być wykorzystywany do wysmuklania i modelowania sylwetki. Przeprowadzany jest za pomocą specjalnych rolek z mikrootworkami, które zasysają i jednocześnie masują wybrany fragment skóry. Dzięki specjalistycznemu urządzeniu można wykonywać ICOONE na ciało i twarz.

Przebieg i właściwości zabiegu

Dzięki różnym wielkościom głowic zabieg może być przeprowadzany nie tylko na ciele, ale także na skórze twarzy, szyi i dekoltu. Zabieg na ciało składa się z dwóch etapów: drenażu całego ciała i pracy na wybranych jego fragmentach, np. pośladkach lub boczkach. ICOONE na ciało i twarz działa na takiej samej zasadzie. Na skutek intensywnego masażu podciśnieniowego następuje pobudzenie mikrokrążenia w komórkach, przez co zwiększa się ich metabolizm. Następuje wzrost produkcji kolagenu i elastyny w skórze, a jednocześnie dochodzi do rozpadu komórek tłuszczowych.

Spodziewane efekty zabiegu

Osoby, które poddały się zabiegowi twierdzą, że był on bardzo przyjemny i relaksujący. Oprócz rozluźnienia mięśni i polepszenia samopoczucia, zabieg ICONNE ma także wiele innych korzyści:

  • zapewnia młody wygląd poprzez likwidację zmarszczek, poprawienie owalu twarzy i podniesienie biustu,
  • wysmukla i ujędrnia sylwetkę,
  • znacznie zmniejsza cellulit,
  • likwiduje miejscowe otłuszczenie,
  • likwiduje obwisłą skórę na ramionach oraz nad kolanami, a także fałdy na brzuchu,
  • likwiduje obrzęk limfatyczny,
  • usuwa blizny,
  • pomaga w likwidacji zaparć,
  • wspomaga leczenie zapalenia ścięgien.

Przeciwwskazania do zabiegu

ICOONE jest jednym z najbezpieczniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Nie pojawiają się po nim żadne skutki uboczne. Istnieje jednak kilka przeciwwskazań do jego wykonywania. Nie można przeprowadzać go u osób, u których wykryto nowotwór, a także u cierpiących na ostrą niewydolność nerek lub wątroby. Zabiegowi nie powinny poddawać się osoby ze stanami zapalnymi żył, słabą krzepliwością krwi, rozrusznikiem serca, a także długotrwale przyjmujące leki sterydowe. Czasowymi przeciwwskazaniami są: infekcje ogólnoustrojowe, uszkodzenia i świeże rany na skórze oraz ciąża.

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 + 9 =