Catering dla szkół i przedszkoli

Dobra dieta naszych dzieci to podstawowa forma dbania o nich, a kto, jak nie rodzice, powinien tego pilnować? Żłobki, przedszkola i szkoły, które karmią swoich podopiecznych na co dzień i otrzymują od rodziców pełny kredyt zaufania w tej i innych kwestiach.

Odpowiednie zaplecze

Jeżeli instytucja edukacyjna posiada odpowiednie zaplecze i zatrudnia dobrze wyszkolonych pracowników gastronomii to nie ma przeciwwskazań do przygotowywania posiłków na miejscu. Jednak organizacja kuchni, magazynu żywnościowego, planu diet dla dzieci, które mają różne alergie, nietolerancje i potrzeby może być niezwykle trudne.

Zatrudnienie odpowiedniego zespołu pracowników może być niezwykle kosztowne, a obcinanie godzin, czy też pensji nie wchodzi w grę, ponieważ dzieci muszą otrzymać posiłek w każdy dzień – nie wchodzi w grę jakakolwiek przerwa w takim wypadku. Szkoła, czy też przedszkole musi więc mieć plan awaryjny na wypadek choroby pracownika lub zatrudniać ich tylu, żeby nad sytuacją dało się szybko zapanować.

Zamawiane jedzenie – Catering dla szkół

Być może pierwszą wadą, jaka wpada do głowy osobie zastanawiającej się nad zamawianiem posiłków jest cena. Jest ona rzeczywiście wyższa niż cena posiłków przygotowywanych w szkole i przedszkolu. Czy aby na pewno? Żeby dobrze skalkulować opłacalność samodzielnego przygotowywanie posiłków trzeba wziąć pod uwagę koszt utrzymania pełnego zaplecza, pensje pracowników gastronomicznych i dietetyka, koszt konserwacji sprzętu i oczywiście sprawdzonej jakości składniki.

Catering dla szkół być może wydaje się drogi, ale biorąc pod uwagę wszystkie wyszczególnione wyżej elementy wcale nie musi taki być.

Sprawdzony catering dla przedszkoli i szkół

Najlepiej jest zamawiać jedzenie z miejsc pozytywnie ocenianych przez zadowolonych klientów. AlmaVerde właśnie taka jest. Pozytywne opiniowana firma oferująca catering dla przedszkoli i szkół, które zdecydowały się na poważne podejście do posiłków swoich podopiecznych.

Wysoka jakość używanych, świeżych produktów, szeroka oferta z propozycjami dla osób z nietolerancją niektórych składników, możliwość stworzenia zbilansowanej diety, codzienny dowóz gwarantujący świeżość posiłków oraz korzystna cena – to tylko niektóre z zalet cateringu firmy AlmaVerde.

No Comments

Leave a Comment

14 − ten =